SPOTKANIE LISKÓW Z „PRZYJACIÓŁMI Z BULLERBYN”

W dniu 25 września dzieci z grupy Liski miały okazję obejrzeć przedstawienie pt.: „Przyjaciele z Bullerbyn” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.  Była to okazja do poznania opowieści o małych, wszędobylskich mieszkańcach  osady Bullerbyn, którą zna niemal każdy. Głównym przesłaniem było to, że najważniejsza jest rodzina i przyjaciele i powinni oni być zawsze blisko.
Przedszkolaki mogły podziwiać profesjonalną grę aktorów, piękne stroje, scenografię, muzykę oraz śpiew. Na ich twarzach można było zobaczyć śmiech, zdziwienie i radość. Bliski kontakt z zawodowymi aktorami był dla dzieci ogromną frajdą. Wszystkie dzieci wróciły do przedszkola szczęśliwe i już czekają na kolejne przedstawienie teatralne.

Agnieszka Woźniak