PIERWSZE DNI W PRZEDSZKOLU

Gdy maluch idzie do przedszkola, jego świat bardzo się zmienia. To zazwyczaj pierwsza tak duża „rewolucja” w życiu.  Z dnia na dzień w jego życiu pojawia się coraz więcej ważnych osób. Dziecko, po dobrym poradzeniu sobie z wrześniowymi rozstaniami, zyskuje większą niezależność. I nierzadko, drugie po domu – najważniejsze miejsce na świecie. To tutaj uczy się, jak obdarzać zaufaniem osoby spoza rodzinnego kręgu.

„Motylki” „Biedronki” oraz „Jeżyki” to najmłodsze grupy w naszym przedszkolu. Pomimo, że początki dla niektórych dzieci były trudne udało się im zaadaptować w naszym przedszkolu. Były już pierwsze zabawy, tańce, spacery. Przedszkolaki poznały piosenki, wierszyki,  a także wykonały ciekawe prace plastyczne.

S. Wojnowska, E. Bystrzycka, B. Romanek