LISKI WYSTĘPUJĄ DLA SENIORÓW

W dniu 23.10.2019 r. Liski prezentowały tańce ludowe na „Dniu Seniora” w Związku Emerytów. Spotkanie pod hasłem „Słoneczna jesień życia” zostało zorganizowane przez zarząd Lubartowskiego Oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Mali artyści ubrani byli w piękne ludowe stroje i prezentowali się wspaniale. Dzieci miały możliwość pokazania następujących tańców ludowych: „W moim ogródeczku”, „Polkę”, i „Krakowiaka”. Występ bardzo podobał się licznie przybyłym seniorom, czemu dali wyraz gromkimi brawami. Udział w „Dniu Seniora” przyniósł przedszkolakom dużo radości i świetnej zabawy, natomiast gościom zapewnił moc wrażeń artystycznych.
Występ był także realizacją zadania własnego w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”.

Agnieszka Woźniak