WYCIECZKA

Grupa Tygrysków wybrała się dnia 24. X. 2019 r do Abramowa, aby zwiedzić piekarnię oraz Bank Spółdzielczy. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z zawodem piekarza oraz poznanie sposobu wyrabiania ciasta na pieczywo. Dzieci w piekarni zostały obdarowane pączkami i drożdżówkami. Smakowały wyśmienicie.

Zwiedzanie Banku Spółdzielczego było również ogromnym przeżyciem dla dzieci, bo oprócz poznania sposobu oszczędzania pieniędzy i poznania trudnego zawodu jakim jest bankowość dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich talentów malarskich. Ciekawym dla dzieci zajęciem było pomalowanie świnki skarbonki wykonanej z masy solnej i ozdabianie jej brokatem. Na zakończenie dzieci dostały mnóstwo prezentów : kolorowanki, świnkę skarbonkę, balony oraz dyplomy. Wycieczka okazała się ciekawym doświadczeniem dla nas wszystkich.

Szewczyk Gabriela