ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W GRUPIE LISKÓW

Dzisiaj wielka jest rocznica
Jedenasty Listopada
Tym co zginęli za Ojczyznę
Hołd wdzięczności Polska składa

Grupa Liski w dniu 8 listopada 2019 r. zaprezentowała wiersze, piosenki i taniec o tematyce patriotycznej podczas uroczystej akademii z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości uczestniczyły dzieci, pracownicy, Pani dyrektor Iwona Kożuchowska, Pani w-ce dyrektor Pani Beata Guz oraz zaproszeni goście: Zastępca Burmistrza Miasta Lubartów – Pan Jakub Wróblewski, Starszy inspektor z Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Pani Joanna Sztejnbis, Prezes Lubartowskiego Towarzystwa Regionalnego – Pani Maria Kozieł, Prezes Miejskiego Ogniska ZNP w Lubartowie – Pani Danuta Rafał oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Anna Radomska.
Podczas akademii na ręce wychowawczyni grupy Pani Agnieszki Woźniak Pani dyrektor Iwona Kożuchowska wręczyła podziękowanie oraz flagę od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”.
Występ z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości był realizacją zadania nr 3 – „Apel lub inscenizacja z okazji 11-go listopada” – Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”.

Agnieszka Woźniak, Wioletta Redmerska