DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

W dniu 25.11.2014r. nasze przedszkolaki z grupy KANGURKI uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”.
Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku. Wszystko zaczęło się jednak dużo wcześniej.
W przedszkolu jak co roku święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie.
Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.
Ciekawą atrakcją była też przygotowana przez panie fotobudka misiowa, w której dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Magdalena Korzan, Zofia Dziedzic