URODZINY PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. Tego dnia, każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka by uczcić Światowy Dzień Pluszowego Misia.  Mięciutkie, pluszowe, kolorowe, duże i malutkie –misie opanowały Przedszkole Miejskie Nr 4 w Lubartowie.

Przedszkolaki z grupy „Jeżyki”,  zaprosiły do wspólnej zabawy kolegów i koleżanki z grupy „Delfinki”. Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania dzieci z historią pluszowego misia oraz przypomnienia najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych

Były również tańce, zagadki, piosenki, zabawy – wszystko to co „misiowe”.

Dużą atrakcją dla dzieci była misiowa fotobudka.

Szczęśliwe przedszkolaki zaśpiewały grupowemu Misiowi Miodkowi „Sto lat” i wręczyły urodzinowy tort.

Dzień Pluszowego Misia był częścią realizowanego w grupie „Jeżyki” miedzynarodowego projektu „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” – MODUŁ IV – DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

Dziękujemy rodzicom za słodki poczęstunek i pomoc w organizacji „misiowego” święta.

S. Wojnowska, A. N. Janeczek