KONKURS U MISIÓW

Dzisiejszy dzień (28.11.19) w grupie MISIACZKÓW różnił się nieco od pozostałych gdyż właśnie tego dnia odbył się konkurs, który był jednocześnie podsumowaniem realizacji pierwszej części innowacji pedagogicznej „Mali kucharze”.

Pod okiem zaproszonych rodziców oraz jurorów: Pani dyrektor Iwony Kożuchowskiej i Pani wicedyrektor Beaty Guz przedszkolaki miały okazję wykazać się zdobytą „kulinarną” wiedzą. Na początku MISIE zostały przydzielone do wybranych, czterech grup: „Jabłuszka”, „Gruszki”, „Buraczki” i „Marchewki”. Każda grupa miała do rozwiązania różne zadania uzyskując za każde poprawnie rozwiązane zadanie punkt. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z kulinarnymi zagadkami zdobywając remisowo po 5 punktów. Dzieci zaprezentowały również swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, a na zakończenie każdy został nagrodzony drobnym upominkiem i dyplomem. Obecnie przedszkolaki z grupy MISIE wkraczają w drugą część realizacji ww. innowacji czyli działania praktyczne.