MIKOŁAJ U STARSZAKÓW 2019

„Święty Mikołaju, Święty Mikołaju,
dzieci już czekają, gdzieś Ty gdzie…?
A Święty Mikołaj, a Święty Mikołaj
przez komin zawołał: spieszę się.”

Wreszcie nadszedł!!! Ten najbardziej wyczekiwany przez wszystkie przedszkolaki dzień w roku. Dzień, w którym odwiedził nas niecodzienny GOŚĆ – ŚW. MIKOŁAJ. Od samego rana dzieci były bardzo przejęte i nie mogły się doczekać kiedy wreszcie zapuka do naszych drzwi. Wypatrywały go przez okno, dopytując co jakiś czas: Czy już przybył? Kiedy będzie? Czy długo jeszcze?… Punktualnie po śniadaniu zjawił się w naszym przedszkolu ze swoimi pomocnicami – ŚNIEŻYNKAMI i oczywiście z workami ogromnych PREZENTÓW. Radości nie było końca…

Spotkanie było wyjątkowe, gdyż MIKOŁAJ miał przygotowane dla dzieci specjalne „balonikowe zadania” do wykonania, które po przebiciu balona wyskakiwały w górę. Przedszkolaki wspólnie z MIKOŁAJEM rozwiązywały „Mikołajkowe zagadki”, układały „Mikołajkowe puzzle”, bawiły się z nim w ulubioną zabawę oraz zaśpiewały „Mikołajkową piosenkę” przygotowaną specjalnie dla oczekiwanego GOŚCIA. Tego dnia nie zabrakło również, tak bardzo wyczekiwanych przez dzieci PREZENTÓW.

Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Dziękujemy MIKOŁAJU za dostarczenie nam mnóstwa pozytywnych wrażeń i do zobaczenia za rok!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galeriach poszczególnych grup.

Ilona Kożuch, Agnieszka Woźniak