WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA W GRUPIE LISKÓW

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. W tym roku 6 grudnia z workiem pełnym prezentów odwiedził grupę Lisków.   Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które rozbrzmiewały już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Nasz gość miał przygotowane dla dzieci zadania, które musiały rozwiązać, aby dostać prezenty. Liski bardzo starannie wykonały je wszystkie: układały puzzle, prezentowały swoją ulubioną zabawę, śpiewały piosenkę oraz rozwiązywały zagadki. W nagrodę wszyscy otrzymali prezenty.
Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Wszystkim przedszkolakom wręczył prezenty, za które dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Żegnając się z dziećmi święty Mikołaj obiecał, że na pewno wróci za rok.
Dziękujemy mamie Zosi oraz młodzieży z Zespołu Szkół Nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie za pomoc w zorganizowaniu mikołajek w naszej grupie.

Agnieszka Woźniak