„KOLOROWE BOMBKI” ZAJĘCIA OTWARTO-WARSZTATOWE U LISKÓW

W dniu 11-go grudnia odbyły się zajęcia otwarto-warsztatowe pt.: „Kolorowe bombki”, na które zostali zaproszeni rodzice. Liski podczas zajęć rozwiązywały zagadki dotyczące ozdób choinkowych, segregowały elementy, tworzyły zbiory oraz słuchały wiersza o tematyce bożonarodzeniowej.  Dzieci miały możliwość poznania ozdób choinkowych, wykonywały zadania matematyczne, śpiewały piosenki świąteczne oraz tańczyły i grały na instrumentach muzycznych. Potem wspólnie z rodzicami robiły bombki według własnego pomysłu. Wszystkie bombki były bardzo piękne. Rodzice wraz z dziećmi stworzyli wspaniałe arcydzieła, każde z nich było niepowtarzalne. Dziękuję dzieciom oraz rodzicom za wspólne miłe spędzenie popołudnia.

Agnieszka Woźniak, Magdalena Korzan