VII EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”

Jak co roku o tej porze, w naszym przedszkolu rozstrzygnięty został konkurs bożonarodzeniowy. Tym razem tematem przewodnim była „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”. W holu przedszkola można było podziwiać 25 przepięknych prac wykonanych przez dzieci, reprezentujące przedszkola miejskie z Lubartowa. Każda praca była inna, na swój sposób wyjątkowa. Nie było osoby, która nie popatrzyłaby na wykonane ozdoby z uśmiechem na ustach i zachwytem w oczach.
Aby poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przedszkolaki z naszego przedszkola powitały swoich gości, wykonując piękne pastorałki oraz świąteczne układy taneczne.
Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami. Na zakończenie spotkania na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Jesteśmy dumni z każdego z Was drogie dzieci, oraz z Waszych opiekunów, że każdego roku tak licznie bierzecie udział w naszym konkursie świątecznym.

Dziękujemy Wam bardzo serdecznie.

A. N. Janeczek, M. Karczmarz