JASEŁKA 2019

Grudzień to czas magiczny. W taki wyjątkowy dzień 17.12. 2019 r. grupa ”Kangurki ”zaprosiła  przedszkolaków, pracowników przedszkola  i gości do obejrzenia „Jasełek”. Wśród oglądających gościliśmy Pana S. Jednousa-Naczelnika Oświaty i Kultury, Panią D. Rafał- Prezes ZNP, Siostrę Stanisławę,  Panią B. Stawrew  byłą dyrektor i Panią Z. Osiej byłą wicedyrektor oraz  Panią A. Radomską- przewodniczącą Rady Rodziców.
Dzieci w sposób prosty,  ale jakże wymowny przygotowały opowieść słowno – muzyczną o Narodzeniu Pana Jezusa, który przyszedł do nas w ciszy betlejemskiej nocy.
Miłym akcentem uroczystości był udział Rodziców, którzy włączyli się w przedstawienie śpiewając kolędy i pastorałki:  mama Julki, Amelki, Nadii, Szymka O. oraz rodzice Szymka S.  Jednocześnie tata Szymka S. grał  na gitarze.
Za występ dzieci dostały gromkie brawa  i serdeczne podziękowanie  od Pani Dyrektor I. Kożuchowskiej.  Pan Naczelnik  S. Jednous  życzył  wszystkim aby  nadchodzące święta Bożego Narodzenia były niezapomnianym czasem spędzonym z rodziną bez pośpiechu, trosk i zmartwień. A z nadchodzącym rokiem dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności.
W godzinach popołudniowych Jasełka zaprezentowano dla Rodziców.
Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy.

Z. Dziedzic, M. Korzan, W. Redmerska