JASEŁKA 2019 – FILIA

Dzieci z Grupy Pszczółki w dniu 18.XII.2019r. przygotowały opowieść słowno-muzyczną o Narodzeniu Pana Jezusa. Boże Narodzenie – święta wyjątkowe i ważne. Wigilijna noc – noc, w której Bóg stał się człowiekiem, jest nam wszystkim dobrze znana. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka. Dzielenie się opłatkiem, roziskrzona choinka, włożone pod nią prezenty, ciche melodie kolęd przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa, a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których zawsze będą chętnie wracać we wspomnieniach.
Aby tradycji stało się zadość dzieci z grupy Pszczółki wraz z paniami przygotowały Jasełka Bożonarodzeniowe, które zostały wystawione 18 grudnia dla społeczności przedszkolnej A w godzinach popołudniowych kochani rodzice mogły także podziwiać małych artystów.

E. Zmysłowska. P. Podleśna