ŚWIĄTECZNA CHOINKA – WARSZTATY U ZAJĄCZKÓW

Święta Bożego Narodzenia są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Tuż przed świętami i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy Rodziców na zajęcia warsztatowe w dniu 19.XII.2019r.
Rozpoczeła je część artystyczna przygotowana przez dzieci. Był taniec, piosenki i pastorałki. Na zajęciach przedszkolaki przygotowały wspólnie z rodzicami małe choinki, wykonane i ozdobione z różnych materiałów plastycznych i dekoratorskich.
Spotkanie było dobrą okazją dla Rodziców do zaobserwowania swoich pociech podczas różnych działań w grupie przedszkolnej, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Umiliły dzieciom i dorosłym oczekiwanie na święta i wprowadziły w świąteczny nastrój.
Dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas i dobrą atmosferę, mając nadzieję że każdy odnalazł pod choinką magiczny worek wypełniony po brzegi radością, miłością i szczęściem.

M. Krupa