BAL KARNAWAŁOWY 2020

” Dziś w przedszkolu
śmiech i tańce,
Z wodzirejem mamy bal.
Przyszli różne przebierańce
z przystrojonych pięknie sal.
Wszyscy razem już tańcują,
paż z królową , z kotem mysz.
W rytm muzyki podskakują,
pszczółka Kasia , rycerz Krzyś.”

Bal karnawałowy to dla wszystkich dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Lubartowie dzień niezwykły, magiczny, wyczekiwany od dłuższego czasu. Tak też było u nas  4 lutego 2020 r., kiedy to wszystkie sale zamieniły się w piękną bajkę. Tego dnia do przedszkola przybyły wróżki, księżniczki, batmani, rycerze, kowboje, biedronki, policjanci i wiele innych kolorowych postaci. Nasze przedszkolaki były wprost nie do poznania w swoich wspaniałych strojach.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych, następnie rozpoczęliśmy wspólną zabawę na specjalnie przystrojonej tego dnia sali. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, wszyscy z wielką ochotą rozpoczęliśmy pląsy i tańce. Bawiliśmy się znakomicie.
Przedszkolaki były bardzo podekscytowane  dzisiejszym dniem, który na długo zostanie w ich pamięci. Dla niektórych  dzieci był to przecież pierwszy, prawdziwy bal.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci.
Kolejny wielki bal  karnawałowy już za rok…
Zapraszamy do Galerii poniżej.

 Małgorzata Krupa, Sylwia Kosior, Sylwia Wojnowska

GALERIA – BUDYNEK FILII

GALERIA – BUDYNEK PRZEDSZKOLA