ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W GRUPIE ZAJĄCZKI

Babcia i Dziadzio zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka. Dlatego dnia 7 lutego 2020 r. dzieci z gr. ZAJĄCZKI w obecności najbliższych obchodziły uroczyście w przedszkolu Święto Babci i Dziadzia. W prezentowanym programie słowno-muzycznym – śpiewając piosenki, recytując wiersze i tańcząc – dzieci wyraziły miłość i wdzięczność Babciom i Dziadziom.
Mili goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa i piękne gesty kierowane pod ich adresem. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły Babciom i Dziadziom przygotowane samodzielnie obrazki w pięknie ozdobionych ramkach. Były życzenia, przytulanie i całusy, a dla dzieci-słodkości.


To było wyjątkowe popołudnie, pełne radości i dumy. Mamy nadzieję że chwile spędzone w naszym przedszkolu na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i ich gości.
Kochanym Babciom i Dziadziom jeszcze raz życzymy samych pięknych dni, aby cieszyli się sukcesami wnuków i wspierali ich w różnych chwilach życia.

M. Krupa