DZIEŃ BABCI I DZIADKA U KANGURKÓW

Piosenką „Koncert na 102” przedszkolaki z grupy „Kangurki’ powitały Babcie i Dziadków” w dniu 12.02.20 r. na uroczystości  przedszkolnej zorganizowanej z okazji ich święta. Dzieci w montażu słowno-muzycznym opowiedziały jak bardzo kochają swoich bliskich, jak wiele im zawdzięczają. Wierszem, tańcem i piosenką okazały swoim Babciom i Dziadkom miłość i szacunek.
Przedszkolaki mile zaskoczyły swoich  ukochanych dziadków grając  dla nich  „Kołysankę”  na dzwonkach.  Wzruszonym gościom zakręciła się łza w oku.
Wiele radości swoim dziadkom sprawiły wnuki  wręczając Im  piękne, własnoręcznie wykonane laurki.
Goście w podziękowaniu za występy obdarowali dzieci słodkościami.
Na zakończenie uroczystości głos zabrała Pani dyrektor Iwona Kożuchowska dziękując dzieciom  i nauczycielom za przygotowany występ i złożyła  uczestnikom najlepsze życzenia z okazji ich święta.

Z. Dziedzic, M. Korzan