WALENTYNKA DLA BABCI I DZIADKA

W Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Lubartowie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto babci i dziadka to dzień niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Tak było i tym razem. 14 lutego 2020 r. przedszkolaki z grupy Jeżyków  zaprosiły swoich najukochańszych dziadków i najukochańsze babcie na walentynkowe obchody ich święta.

„Dzisiaj Święto Babci – Dziadka,
Wielka uroczystość,
Którą właśnie Drodzy Nasi,
Rozpocząć nam przyszło „

– takimi słowami  Jeżyki powitały zgromadzonych gości. Pod czujnym okiem swych wychowawców: Sylwii Wojnowskiej i Sylwii Kosior dzieci przygotowały interesujący  program artystyczny, który wyrażał ich miłość i szacunek do swoich ukochanych dziadków.

W programie dla naszych gości było dużo piosenek i wierszy. Całość uświetniły pokazy taneczne. Nie zabrakło wesołego układu choreograficznego  z pomponami w rytm piosenki „Tańcz, tańcz, tańcz”, układu tanecznego do utwory „Letkiss”, instrumentacji do piosenki „Moja babcia i mój dziadek”. Licznie przybyli goście z dumą oraz z łezką w oku oglądali występy swoich wnucząt.

Następnie głos zabrała pani dyrektor Iwona Kożuchowska, która złożył zaproszonym gościom serdeczne życzenia.

Bardzo miłym akcentem przygotowanym przez rodziców był tort dla Babci i Dziadka. Po odśpiewaniu „Sto lat” dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki: laurki oraz serca z masy solnej. Następnie wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnucząt, tak jak w tym dniu.

Dziękujemy  wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w uświetnienie tej uroczystości.

                                                                                        S. Wojnowska, S. Kosior