INFORMACJA OD SPECJALISTÓW

DROGIE DZIECI I RODZICE!
W tym specyficznym czasie, kiedy nie możemy spotykać się razem, ćwiczyć, rysować, układać i zgadywać w przedszkolu, właśnie za pośrednictwem internetu możecie wraz z rodzicami napisać do nas jak spędzacie ten czas w domu, zadać pytania na interesujące was tematy oraz uzyskać od nas różnorodne informacje.
Zainteresowanych Rodziców dzieci uczęszczających dotychczas na zajęcia terapeutyczne (psycholog, logopeda, TUS) prowadzone w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej w naszym Przedszkolu zapraszamy do nawiązania współpracy ze specjalistami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Opracujemy i przekażemy Państwu m.in.: materiały do ćwiczeń indywidualnych, zestawy kart pracy, omówienie poszczególnych zadań oraz sposobów ich realizacji przez dziecko, wskazówki terapeutyczne czy porady dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.
Równocześnie zachęcamy Państwa do odwiedzania strony internetowej naszego Przedszkola, na której systematycznie prezentowane będą artykuły z propozycjami wspólnych aktywności do wykonania w domu.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie ! 
Pani Sylwia – psycholog (sylwiapsycholog@wp.pl)
Pani Magda – logopeda (madziks76@interia.pl)