JEŻYKI BAWIĄ SIĘ W DOMU

Wszystkim Paniom pracującym w naszej grupie jest niezmiernie miło, iż nasze kochane Jeżyki tak dzielnie i z wielkim zaangażowaniem bawią się realizując nasze propozycje aktywności. JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNE!!!
Codziennie na stronie naszej grupy na facebooku i drogą meilową będziemy wysyłać Państwu propozycje działań.
Prosimy o zdjęcia z waszych zabaw, aktywności. Będziemy je umieszczać w galerii poniżej.

TYDZIEŃ I PRACY NA ODLEGŁOŚĆ W DOMU  –  Temat: „Wiosna” 25-27.03.2020

W pierwszym tygodniu nauczania zdalnego dzieci z grupy „Jeżyki” poznawały pierwsze oznaki wiosny. Pod opieką rodziców siały rzeżuchę, sadziły cebulki, podziwiały budzącą się wiosnę w lesie, ogródku. Wychowawcy za pomocą internetowej strony grupy przesyłali rodzicom teksty wierszyków oraz linki do piosenek tematycznych. Dzieci wykonywały prace plastyczne w postaci kolorowanek, wyklejanek itp. Rodzice dokumentowali zadania wykonywane przez dzieci zdjęciami.

Galeria plastycznej aktywności Jeżyków jest bogata…..

W poszukiwaniu Pani Wiosny….

Jeżyki zakładają swoje zielone ogródki…

Czas na „wiosenne porządki”:-)

Jeżyki układają puzzle…

A po pracy czas na smaczne i zdrowe przekąski…

I drobne przyjemności „małych dam”…

Najlepsze zakupy zrobimy „U Zosi”

A tak tęsknimy za naszymi Paniami…:-)))

Sylwia Wojnowska, Sylwia Kosior