ZASADY PRACY NA ODLEGŁOŚĆ W GRUPIE JEŻYKI

Drodzy Rodzice….

Realizując odgórne wytyczne, drogą kontaktu dla naszej grupy „Jeżyki” będzie strona naszej grupy na Facebooku oraz kontakt e-mail z tymi rodzicami, którzy nie używają portalu społecznościowego. Dlatego proszę rodziców o wysłanie na mój numer – adresów e-mail – byśmy mogły tą drogą z Panią Sylwią wysyłać wam materiały dla dzieci.
Codziennie tymi drogami kontaktu znajdziecie Państwo propozycje zabaw i aktywności dla dzieci. Są to różne pomysły na to, co możecie wspólnie z dziećmi robić w domu oraz wspierać rozwój ich zdolności, umiejętności i kompetencji.

W naszych godzinach pracy jesteśmy dla was dostępne pod numerami telefonu oraz meilowo.

Zachęcam do założenia dzieciom teczek i gromadzenia prac plastycznych, które wspólnie wykonacie czy innych efektów zaproponowanych przez nas zadań. Po powrocie do przedszkola urządzimy sobie galerię Waszych domowych arcydzieł.

Jeśli ktoś chciałby podzielić się np. zdjęciami z wykonywania wysyłanych propozycji, to jak najbardziej będzie nam miło zobaczyć, co wspólnie stworzyliście. Prosimy o wysyłanie zdjęć e-mail : sylwia-wojnowska@wp.pl 

S. Wojnowska, S. Kosior