ZASADY PRACY NA ODLEGŁOŚĆ W GRUPIE LISKI

Drodzy rodzice
Realizując odgórne wytyczne zachęcam do kontaktowania się rodziców ze mną przez grupę utworzona na messengerze oraz kontakt mailowy. Mail naszej grypy to maluchy2017@wp.pl. Do wszystkich rodziców wysłałam hasło na tego maila. Został tam już zamieszczony pierwszy temat, zabawy oraz propozycja wykonania pracy plastycznej. Wysłałam także pliki z ćwiczeniami grafomotorycznymi- szlaczkami, kolorowankami i rysowankami. Proszę o wykonywanie proponowanych prac plastycznych i wysyłanie zdjęć tych prac na messengera grupowego lub bezpośrednio na mojego maila agnieszkawozniak20@wp.pl.

Będę razem z paniami pracującymi w naszej grupie na bieżąco zamieszczać opowiadania, zabawy matematyczne, propozycje zabaw ruchowych i plastycznych oraz linki do ciekawych zabaw przy muzyce.
Zachęcam do założenie dzieciom teczek na prace plastyczne i gromadzenie ich.
W naszych godzinach pracy jesteśmy dla was dostępne pod numerami telefonu oraz mailowo.

Agnieszka Woźniak, Wioletta Redmerska, Magdalena Korzan