ZASADY PRACY NA ODLEGŁOŚĆ W GRUPIE MISIE

Szanowni Państwo,
Jak już z pewnością wiecie, zgodnie z decyzją MEN do 10 kwietnia 2020r. zostało wydłużone ograniczenie funkcjonowania szkół i placówek oświatowych (w tym i przedszkoli) w związku z sytuacją wywołaną koronawirusem.
Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie internetowej MEN („W przypadku przedszkoli (…) nauczyciel ma obowiązek poinformowania rodziców o dostępnych materiałach, a także możliwych sposobach i formach ich realizacji przez dziecko w domu.”1) oraz uwzględniając „Zasady pracy na odległość”2 opracowane przez P. dyrektor naszego przedszkola – Iwonę Kożuchowską chciałabym zaproponować Państwu formy naszej współpracy i kontaktu w tym okresie.

Uwzględniając Państwa duże zaangażowanie na naszej „grupowej stronce” przejawiające się zamieszczaniem wielu ciekawych zdjęć i filmików naszych Misiów podczas realizacji zaproponowanych przez nas aktywności i jednocześnie uwzględniając obserwacje własne i koleżanek współpracujących w naszej grupie, wspólnie uzgodniłyśmy, że dotychczasowa forma sprawdziła się i będzie nadal kontynuowana. Na każdy dzień będziemy opracowywały i zamieszczały Państwu, różne materiały edukacyjne, własne bądź wyszukane przez nas propozycje zabaw, zajęć, ćwiczeń itp.
Będziemy je zamieszczały na naszej „grupowej stronce” (jak dotychczas), do której mają dostęp rodzice wszystkich naszych dzieci oraz współpracujące w naszej grupie osoby.

W razie jakichkolwiek problemów bądź pytań jestem dla Państwa dostępna pod numerem telefonu, który Wszyscy posiadacie, mailowo pod adresem: ilonakoz@o2.pl lub na naszej „grupowej stronce” wg poniższego harmonogramu:
Ilona Kożuch
poniedziałek 7.30 – 10.30
wtorek 12.30 – 15.30
środa 10.30 – 16.00
czwartek 7.30 – 16.00
piątek 6.30 – 12.30
Marzena Karczmarz
środa 7.30 – 10.30
piątek 12.30 – 15.30
Wioletta Redmerska
poniedziałek 10.30 – 16.00
wtorek 7.30 – 12.30

Życzę Wszystkim dobrej zabawy i zachęcam do dzielenia się zdjęciami i filmami dotyczącymi spędzania czasu przez Misie, jak i podczas wykonywania zaproponowanych aktywności!!! Myślę, że ta forma „kontroli”🙂 Waszych edukacyjnych postępów oraz przebiegu ich realizacji jest dla mnie bardzo przyjemna i miła. Oglądanie zamieszczonych przez Państwa zdjęć i filmików naszych Misiów sprawia mi wiele radości… chociaż w ten sposób mogę na Was popatrzeć lub Was posłuchać.

Gorąco Wszystkich pozdrawiam życząc jednocześnie dużo zdrowia
Wasza wychowawczyni
Ilona Kożuch 🙂 🙂 🙂

  1. https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc–nowe-regulacje-prawne
  2. https://przedszkole4.lubartow.pl/2020/03/25/zasady-pracy-na-odleglosc
Font Resize
Contrast