ZASADY PRACY NA ODLEGŁOŚĆ

Ustala się następujące zasady pracy na odległość

1. Nauczyciele będą realizować obowiązujący dotychczas plan zajęć w ograniczonym i odpowiednio zmodyfikowanym zakresie.
  2. Każdego dnia nauczyciele będą dostępni dla dzieci i rodziców w godzinach swojej pracy w formie uzgodnionej z rodzicami.
  3. Nauczyciele ustalają z rodzicami danej grupy formy wymiany informacji w zależności od potrzeb.
  4. Dzieci otrzymują materiały potrzebne do pracy na dany dzień w formie ustalonej z rodzicami.
  5. Nauczyciele indywidualnie z rodzicami każdej grupy ustalają możliwe inne formy wymiany informacji (komunikatory, platformy e-materiały) materiały prezentowane w programach publicznej telewizji.
  6. Praca dzieci będzie podlegać kontroli w formie ustalonej z rodzicami.
  7. Zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej będą realizowane zgodnie z planem zajęć po uzgodnieniu z rodzicami.
  8. Nauka dzieci w wieku przedszkolnym odbywa się głównie poprzez zabawę.
    Pamiętajmy o higienie pracy dzieci.
  9. Informacje dla rodziców od wychowawcy w zakładce grupy.
  10. Nauczyciele dokumentują swoją pracę w formie pisemnej odnotowując wykonanie zadania w każdym dniu.
    Wpisy będą podlegać kontroli dyrektora.

Drodzy Rodzice,
w razie jakichkolwiek problemów z edukacją na odległość w pierwszej kolejności zwracamy się do nauczycieli za pomocą: e-maila, smsa lub inną uzgodnioną drogą lub do dyrektora przedszkola wysyłając wiadomość na adres: przedszkole4lubartow@wp.pl

Iwona Kożuchowska – dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 4