ZAJĄCZKI PRACUJĄ W DOMU

W III tygodniu pracy i zabawy w domu Zajączki przygotowują się do Świąt.

Dzieci z grupy ZAJĄCZKI wraz z Rodzicami przygotowują się do Świąt Wielkanocnych. Choć czas trudny, naznaczony licznymi ograniczeniami – dzieci ochoczo i z zapałem podejmują proponowane w pracy na odległość zabawy i zadania.
Poznały na podstawie rozmowy, filmików, wiersza i piosenek-zwyczaje i tradycje związane ze Świętami. Wykonały różnymi technikami plastycznymi pisanki i kurczątka. Wspólnie z Rodzicami piekły babeczki. Praca przeplatana była aktywnością ruchową. Były to zabawy przy fragmentach muzyki poważnej ,,Taniec kurcząt w skorupkach”, ćwiczenia gimnastyczne.

Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Panie pracujące w grupie Zajączki

GALERIA WIELKANOCNA

Wielkanocne wypieki Zajączków