ZASADY PRACY NA ODLEGŁOŚĆ W GRUPIE TYGRYSKI

Drodzy Rodzice!
W związku z zaistniałą sytuacją zachęcam do kontaktowania się ze mną przez grupę utworzoną ma messengerze oraz przez utworzony przeze mnie mail grupowy tygryski24@interia.pl. Wszyscy rodzice dostali hasła do maila poprzez messenger. Pierwsze takie zajęcia wysłałam poprzez messenger, na dwa kolejne dni wysłałam drogą mailową. Znajdziecie tam Państwo materiały edukacyjne, zabawy, ćwiczenia. Będę się starała, aby materiały były dostosowane do Państwa możliwości w obecnej sytuacji w jakiej się wszyscy znaleźliśmy. Wysłałam także pliki do wydrukowania z grafomotoryki, kolorowanki
i rysowanki. Bardzo proszę o wykonywanie proponowanych prac plastycznych oraz z grafomotoryki i wysyłanie zdjęć tych prac bezpośrednio na mojego maila szew.gabriela@interia.pl. oczywiści w miarę możliwości. Mogą to być też filmiki.
Zachęcam do założenia dzieciom teczek i gromadzenia prac plastycznych oraz prac z grafomotoryki – szlaczki.
W naszych godzinach pracy jesteśmy dla Was rodzice dostępne pod numerami telefonu oraz mailowo.

Gabriela Szewczyk, Paulina Podleśna