AKCJA #BEDZIE DOBRZE

Od kilku tygodni w naszych rozmowach często pojawia się wątek koronawirusa. Jesteśmy bombardowani informacjami o groźnym wirusie. Czas kwarantanny jest bez wątpienia sytuacją bardzo trudną dla każdego. Dzieci również odbierają nasze emocje związane z zaistniałym stanem. Mogą być one zaniepokojone lub wręcz wystraszone sytuacją. Wiele z nich po prostu się boi.

Z tego względu zapraszamy przedszkolaki z naszego przeszkolą do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji  #letsallbewell. Chodzi o to, aby okna naszych domów ozdobić wesołymi rysunkami z hasłem „#BĘDZIE DOBRZE”. Dzięki temu dzieci zapamiętają czas kwarantanny jako bardziej wesoły, ale też pomoże im to, urozmaicić plan codziennych zajęć w domu.

Zdjęcia ozdobionych okien prosimy kierować na meila: przedszkole4akcja@wp.pl

S. Wojnowska