WYNIKI I ETAPU REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

SZANOWNI RODZICE

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY WYNIKI REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 4 W LUBARTOWIE NA ROK SZKOLNY 2020/2021

UWAGA!!!

ZAKWALIFIKOWANIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA NA NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021 NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z PRZYJĘCIEM.

OBOWIĄZKIEM RODZICÓW JEST POTWIERDZENIE WYBORU PLACÓWKI PRZEDSZKOLNEJ POPRZEZ WYPEŁNIENIE ODPOWIEDNIEGO DOKUMENTU, PODPISANIE GO I ODESŁANIE POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ DO DNIA 17.04 NA ADRES E-MAIL PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 4 e-mail: przedszkole4lubartow@wp.pl

DOMUMENT JEST DO POBRANIA PONIŻEJ:

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZESZKOLA MIEJSKIEGO NR 4 ZOSTANIE PODANA 21.04. 2020 r

DZIECI ZAKWALIFIKOWANE DO PRZEDSZKOLA NR 4 W LUBARTOWIE NA ROK SZK. 2020/2021

ROCZNIK 2016

  1. Gumieniak Anastazja
  2. Marzęda Maria Małgorzata

DZIECI ZAKWALIFIKOWANE DO PRZEDSZKOLA NR 4 W LUBARTOWIE NA ROK SZK. 2020/2021

ROCZNIK 2017

  1. Bylina Kacper
  2. Bogusław Małgorzata
  3. Budzyński Wojciech
  4. Cyranek Natan
  5. Czakon Sara
  6. Fiutka Kacper
  7. Jezior Krzysztof -Oliwier
  8. Kopeć Leon-Hipolit
  9. Krawczyk Alicja
  10. Kułak Szymon
  11. Krzyżanowski Cezary
  12. Laszewski Adam
  13. Lesiuk Emilia
  14. Leszko Maja Maria
  15. Lisek Edyta
  16. Maleszyk Natalia
  17. Małyska Stanisław
  18. Meksuła Marika
  19. Meksuła Mikołaj
  20. Mierzwiński Jan
  21. Mroczkowska Julia
  22. Mroczkowski Tomasz
  23. Obroślińska Maria- Helena
  24. Osipiuk Magdalena
  25. Popielecki Bernard
  26. Rojek Konrad
  27. SadłowskiWojciech
  28. Sak Mikołaj
  29. Socha Filip
  30. Sykut Alicja Liliana
  31. Szysiak Antoni
  32. Więsyk Martyna
  33. Woźniak Martyna
  34. Woźniak Szymon
  35. Zbiciak Zofia

DZIECI ZAKWALIFIKOWANE DO PRZEDSZKOLA NR 4 W LUBARTOWIE NA ROK SZK. 2020/2021

ROCZNIK 2019

  1. Bazyluk Antoni
  2. Chwalczyk Stanisław
  3. Daszczyk Ignacy
  4. Jednousi Maria-Urszula
  5. Markowska Helena
  6. Piwko Aleksander
  7. Sykut Pola
  8. Wiernicka Pola
  9. Wrzos Kornel

DZIECI ZAKWALIFIKOWANE DO PRZEDSZKOLA NR 4 W LUBARTOWIE NA ROK SZK. 2020/2021

ROCZNIK 2018

  1. Ćwiek Klara
  2. Gruba  Stanisław-Kazimierz
  3. Jurecka Hanna
  4. Król Sara
  5. Mazurkiewicz Maja- Julia
  6. Sykut Aleksander- Franciszek
  7. Zmysłowski Michał

DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANE DO PRZEDSZKOLA NR 4

 W LUBARTOWIE NA ROK SZK. 2020/2021

ROCZNIK 2015

  1. Marzęda Michał-Stanisław
  2. Woźniak Alan

DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANE DO PRZEDSZKOLA NR 4 W LUBARTOWIE NA ROK SZK. 2020/2021

ROCZNIK 2016

  • Budka Mikołaj
  • Jurek Nadia
  • Pszczoła Julian
  • Skrzypiec Martyna
  • Świć Karol Mikołaj
  • Tchorek Laura

DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANE DO PRZEDSZKOLA NR 4

 W LUBARTOWIE NA ROK SZK. 2020/2021

ROCZNIK 2018

  1. Iwanek Antoni
  2. Plewka Stanisław
  3. Skubiszewski Franciszek

DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANE DO PRZEDSZKOLA NR 4

 W LUBARTOWIE NA ROK SZK. 2020/2021

ROCZNIK 2019

  1. Matyjaszczyk Eryk
  2. Świć Kinga-Lucyna
  3. Witek Oliwia
  4. Woźniak Pola
  5. Ziemichód Maurycy- Julian

                                                                                        KOMISJA REKRUTACYJNA:

                                                                          Przewodniczący : Małgorzata Krupa

                                                                          Członkowie:          Małgorzata Misiak

                                                                                                          Magdalena Korzan