WYNIKI REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 4 W LUBARTOWIE

Szanowni Państwo, przedstawiamy listy dzieci przyjętych i nie przyjętych do Przedszkola Miejskiego nr 4
na rok szkolny 2020/2021.

DZIECI PRZYJĘTE DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGONR 4 W LUBARTOWIE NA ROK SZKOLNY 2020/2021

  1. Bazyluk Antoni
  2. Bogusław Małgorzata
  3. Bylina Kacper
  4. Chwalczuk Stanisław
  5. Cyranek Natan
  6. Czakon Sara
  7. Ćwiek Klara
  8. Daszczyk Ignacy
  9. Fiutka Kacper
  10. Gruba  Stanisław-Kazimierz
  11. Gumieniak Anastazja
  12. Jednous Maria-Urszula
  13. Jezior Krzysztof -Oliwier
  14. Jurecka Hanna
  15. Kopeć Leon-Hipolit
  16. Krawczyk Alicja
  17. Król Sara
  18. Krzyżanowski Cezary
  19. Laszewski Adam
  20. Lesiuk Emilia
  21. Leszko Maja Maria
  22. Lisek Edyta
  23. Maleszyk Natalia
  24. Małyska Stanisław
  25. Markowska Helena
  26. Marzęda Maria Małgorzata
  27. Mazurkiewicz Maja – Julia
  28. Meksuła Marika
  29. Meksuła Mikołaj
  30. Mierzwiński Jan
  31. Mroczkowska Julia
  32. Mroczkowski Tomasz
  33. Obroślińska Maria- Helena
  34. Osipiuk Magdalena
  35. Piwko Aleksander
  36. Popielecki Bernard
  37. Sadłowski Wojciech
  38. Sak Mikołaj
  39. Socha Filip
  40. Sykut Franciszek-Aleksander
  41. Sykut Alicja Liliana
  42. Sykut Pola
  43. Szysiak Antoni
  44. Wiernicka Natalia
  45. Więsyk Martyna
  46. Wrzos Kornel
  47. Zbiciak Zofia
  48. Zmysłowski Michał

                                                                                        KOMISJA REKRUTACYJNA:

                                                                          Przewodniczący : Małgorzata Krupa

                                                                          Członkowie:          Małgorzata Misiak

                                                                                                          Magdalena Korzan

DZIECI NIEPRZYJĘTE DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 4 W LUBARTOWIE NA ROK SZKOLNY 2020/2021

  1. Budka Mikołaj
  2. Iwanek Antoni
  3. Jurek Nadia
  4. Marzęda Michał-Stanisław
  5. Matyjaszczyk Eryk
  6. Plewka Stanisław
  7. Pszczoła Julian
  8. Skrzypiec Martyna
  9. Skubiszewski Franciszek
  10. Świć Karol – Mikołaj
  11. Świć Kinga-Lucyna
  12. Tchorek Laura
  13. Witek Oliwia
  14. Woźniak Alan
  15. Woźniak Pola
  16. Ziemichód Maurycy- Julian