JEŻYKOWE MYDŁOMENY

Przed Jeżykami kolejne zajęcia w ramach programu „Czyściuchowe przedszkole”  pt. „Czystość rąk”. Z uwagi na sytuację, w jakiej się znaleźliśmy, przedszkolaki zaproszone zostały do kontynuowania programu wspólnie z rodzicami w sposób zdalny. W dniach 18-22.05 dzieci przystąpiły do realizacji zadań i propozycji mających na celu poznanie prawidłowej techniki mycia rąk, pogłębienie wiedzy na temat konsekwencji zdrowotnych związanych z brudnymi rękami. Jeżyki poznały historię psa Łapsona oraz Mydłomena, który w przystępny dzieciom sposób, nauczył je jak należy prawidłowo myć ręce.

Następnie przedszkolaki przystąpiły do działania plastycznego i w kreatywny sposób wykonały postać Mydłomena z kostki mydła, wykorzystując różne materiały dostępne w domu.

Zapraszamy do galerii prac.

S. Wojnowska