ŚWIĘTO MAMY W GRUPIE MISIE

Inny czas, inne okoliczności i inny – bo troszkę zmniejszony skład w naszej grupie…
Ale święto jak co roku to samo… Święto Mamy, bo o nim oczywiście mowa, to święto niewątpliwie wyjątkowe i niepowtarzalne dla wszystkich 25 gorących „Misiowych” serduszek. Rok temu obchodzone było uroczyście w naszej grupie… dzisiaj troszkę skromniej…
Zapraszamy dzieci realizujące pracę na odległość do wspólnego zaśpiewania piosenki specjalnie dla swoich kochanych Mam razem z grupą reprezentującą Misie w przedszkolu…

Słowa piosenki „Jesteś mamo skarbem mym” płynące z dziecięcych ust i serduszek najpiękniej wyrażają podziękowanie za trud i troskę wkładaną każdego dnia w dziecięce wychowanie i opiekę.
My również przyłączamy się do życzeń i wszystkim Mamom z okazji ich dzisiejszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu i samych słonecznych chwil spędzanych wspólnie z pociechami.

Ilona Kożuch, Wioletta Redmerska