DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE MISIE

Dzień Dziecka to z pewnością jeden z najbardziej radosnych i wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Starałyśmy się, aby dzień ten różnił się od pozostałych, a dziecięce buzie były wesołe i uśmiechnięte. Misiaczki miały dzisiaj okazję bawić się na tarasie przedszkolnym w rytm muzyki do znanych i lubianych utworów m. in.: „Czekolada”, „Kaczuszki”, „Macarena”, „Krasnoludek”, „Góry do góry” itd. Były również zabawy z chustą animacyjną i ciesząca się popularnością zabawa przy tablicy multimedialnej. Tego dnia nie mogło również zabraknąć uwielbianej przez Misie zabawy pt. „Słup soli” i słodkości.
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości, samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy.

Spełnienia marzeń życzą wszystkie panie pracujące w grupie Misie.