WITAMY BIEDRONKI

Po wakacyjnej przerwie dzieci z grupy Biedronki powróciły do przedszkola. Pierwsze spotkanie to ogromna radość zarówno dla dzieci, jak i dla pań pracujących w grupie. Miłą niespodzianką dla dzieci okazała się nowa sala zabaw. Choć metraż sali nie jest wielki, to jej wyposażenie imponujące: dużo klocków, puzzli, układanek. Utworzone zostały kąciki tematyczne, np. kącik czytelniczy, plastyczny, kulinarny, puzzli i układanek, samochodów itp. Ogromnym zainteresowaniem chłopców cieszą się klocki, z których konstruują ulice, autostrady i tory wyścigowe. Dziewczynkom najbardziej podoba się kącik kulinarny i plastyczny, gdzie mogą rozwijać swoje zainteresowania. 

Życzymy wszystkim Biedronkom wielu wspaniałych przeżyć i doświadczeń, chwil spędzonych w miłej i serdecznej atmosferze.
                                                                                                                           

Wychowawcy