AKCJA „SZKOŁA DO HYMNU”

W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości Przedszkole Miejskie Nr 4 włączyło się w ogólnopolską akcję pt. „Szkoła do hymnu”, zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem akcji było uczczenie bohaterskiej walki narodu polskiego o wolność i niepodległość poprzez odśpiewanie czterech zwrotek hymnu – ,,Mazurka Dąbrowskiego”.

W ramach tej akcji dnia 10 listopada punktualnie o godzinie 11:11 dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych stanęły na baczność i wraz z pracownikami przedszkola uroczyście zaśpiewały Hymn Polski. W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii wspólne śpiewanie odbyło się  w każdej grupie przedszkolnej.

W ten sposób chcemy włączyć nasze dzieci we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy.

Wychowawcy