KONKURS „Z PAMIĘTNIKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w konkursie organizowanym przez nasze przedszkole. Zadanie konkursowe polega na napisaniu krótkiej historyjki na bazie obrazków, które będą dostępne u wychowawców grup. Opowiadanie powinno być wymyślone przez dziecko i zapisane przez rodzica. Wszystkie obrazki muszą zostać użyte w opowiadaniu, a kolejność ich pojawiania się może być dowolna. Obrazki powinny zostać umieszczone w odpowiedniej kolejności na kartce A4 wraz z opowiadaniem i pokolorowane.
Prace można przekazać wychowawcom grup. Jeżeli nie ma możliwości dostarczenia, to można wysłać zdjęcie pracy.

Czas trwania: 16.11 – 01.12.2020 r. Rozstrzygniecie konkursu: 08.12.2020 r.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu.
PLIKI Z OBRAZKAMI DO POBRANIA PONIŻEJ

Magdalena Cieślik, Agnieszka Woźniak

Font Resize
Contrast