ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA U MISIÓW

Tradycyjnie, jak co roku przedszkolaki z grupy Misie uroczyście i radośnie obchodziły Święto Pluszowego Misia, które jednocześnie jest ich świętem. Jednakże w tym roku wyjątkową atrakcją okazał się prawdziwy puchaty miś, który przerwał swoje przygotowania do zimowego snu i odwiedził dzisiaj (25 listopada) Misiaczki w przedszkolu. Misie bawiły się z nim bardzo chętnie, prezentując swoje umiejętności. Układały układankę z wizerunkiem misia, nauczyły miłego gościa zabawy „Stary niedźwiedź mocno śpi” i angielskiej piosenki „Teddy bear”, zaprezentowały taniec w parach „Misie szare…” oraz odkodowały obrazek misia. Na zakończenie miłego spotkania niedźwiadek poczęstował dzieci swoim przysmakiem – miodem oraz każdy miał okazję skosztować misiowe żelki. Tego dnia nie zabrakło również zdjęć w niedźwiadkowej fotobudce oraz dyplomów dla przedszkolaków.
Ten dzień był dla nas szczególny i wyjątkowy, a na twarzach naszych przedszkolnych Misiaczków wywołał wiele uśmiechu i radości.

Ilona Kożuch, Grażyna Szymona