KONKURS „Z PAMIĘTNIKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA” ROZSTRZYGNIĘTY!

Przedszkolny konkurs literacki „Z pamiętnika Świętego Mikołaja” cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców. Prace zgłoszone do konkursu były bardzo pomysłowe, a oryginalne historie wymyślone przez dzieci z powodzeniem mogłyby się znaleźć w pamiętniku św. Mikołaja.
Jury miało trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były ciekawe i niepowtarzalne. Wnikliwie zapoznało się ze wszystkimi pracami i po długich obradach postanowiło przyznać w konkursie 8 WYRÓŻNIEŃ. O wyjątkowości tych prac zadecydowały: ciekawe i kreatywne ujęcie tematu, wkład pracy dziecka oraz estetyka wykonania.

Wyróżnienia w konkursie:
MARIKA MEKSUŁA (grupa Kotki)
ALICJA SZCZYGIEŁ (grupa Króliczki)
WERONIKA WADOWSKA (grupa Jeżyki)
IGA JABŁOŃSKA (grupa Biedronki)
FILIP CIACH (grupa Zajączki)
KORNELIA ROMAŃSKA (grupa Pszczółki)
KALINA NAWROCKA (grupa Misie)
DAWID TARKOWSKI (grupa Liski).
9 grudnia Pani wicedyrektor Beata Guz uroczyście wręczyła nagrody, wyróżnienia i dyplomy dzieciom, które wzięły udział w konkursie.
Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM dzieciom za wspaniałe pomysły i wysiłek włożony w przygotowanie prac, a rodzicom za zaangażowanie i pomoc. Mamy nadzieję, że wymyślanie konkursowych historii było też dla dzieci i rodziców okazją do świetnej zabawy.
Jeszcze raz gratulujemy wspaniałych prac i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Magdalena Cieślik, Agnieszka Woźniak

Font Resize
Contrast