ZABAWA KARNAWAŁOWA 2023 – dzieci starsze

Karnawał w przedszkolu, stroimy więc sale.
Ma być w nich bajkowo, przytulnie, wspaniale …
Pląsamy po sali, to świetna zabawa.
Są stroje bajkowe, niech żyje karnawał …
Wesołe zabawy wodzirej prowadzi.
Jak tańczyć każdemu na pewno doradzi …

autor B. Forma

Tak też było w dniu 10.01.2022r. w Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Lubartowie. Przedszkolna szatnia zmieniła się w salę balową. Dzieci z dumą prezentowały bajkowe stroje. Z wielką radością uczestniczyły w tańcach i zabawach prowadzonych przez wodzireja. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Wówczas dzieci odpoczywały w swoich salach, częstując się przekąskami przygotowanymi przez rodziców. Przedszkolaki miały również możliwość pozowania do zdjęć grupowych i indywidualnych. Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych pociech.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i organizację poczęstunku dla przedszkolaków.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Małgorzata Krupa

  

Font Resize
Contrast