ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „BAŚNIE I LEGENDY”

14 marca 2023 r w Lubartowskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym pt. „Baśnie i Legendy„. Do konkursy wpłynęła ogromna ilość prac bo aż 487. Jury miało więc trudne zadanie. Prace oceniane były w dwóch kategoriach tj. prace płaskie i przestrzenne. Jest nam miło poinformować o osiągnięciach naszych przedszkolaków.
W kategorii prace płaskie (grupa wiekowa: przedszkole):
– II miejsce – Amalia Kokhanowska – grupa ZAJĄCZKI
WYRÓŻNIENIA:
Oliwia Gajewska – grupa MOTYLKI;
Kacper Suchodolski – grupa JEŻYKI
Maja Szymak – grupa WRÓBELKI
Maja Koc – grupa JEŻYKI
Michalina Szwaczkiewicz – grupa JEŻYKI
Gratulujemy serdecznie wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym. Życzymy kolejnych sukcesów i zapraszamy do kolejnych konkursów.

K. Kosior, S. Wojnowska

Font Resize
Contrast