Dzień Rodziny grupa III

,, Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego się pragnie”.
                                                                                                                           Paulo Coelho
19 czerwca dzieci z grupy III zaprosiły swoje mamusie i tatusiów na ,,Piknik Rodzinny” z okazji ,,Święta Rodzinki” Przedszkolaki zaprezentowały swój program artystyczny, w którym wyraziły swoją miłość do najbliższych. Po występie były życzenia, słodkie całusy, prezenty oraz wiele uśmiechu, uścisków i radości a nawet pyszny deser dla mamy i taty, który dzieci przygotowały samodzielnie z okazji ich święta.
Za swoje popisy wokalno- taneczne i recytatorskie dzieci zostały nagrodzone burzą braw. Niestety pogoda spłatała nam figla i nie mogliśmy wyjść do ogrodu by tam wspólnie bawić się dalej. Piknikiem rodzinnym rozpoczniemy jednak nowy rok szkolny.
Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają wzmacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.
Jeszcze raz składamy rodzicom gorące życzenia.
Beata Guz