Motylki

30Mar2020

W ostatnim czasie wszyscy mierzymy się z nieco inną rzeczywistością ale pomimo tego, że nie spotykamy się tak jak zwykle w przedszkolu, wciąż mamy ze sobą kontakt. Dzięki cudom nowoczesnej techniki (aplikacja Massenger) udaje nam się całkiem twórczo i przyjemnie spędzać czas w domach

[…]
28Mar2020

DRODZY RODZICE!

W zaistniałej sytuacji i w nawiązaniu do ustalonych zasad pracy na odległość w naszym przedszkolu proponuję Rodzicom dzieci z gr. Motylki kontaktowanie się ze mną przez grupę utworzona na messengerze „Nasze Maluchy Grupa Motylki”
Codziennie będą przesyłane propozycje zabaw i zajęć z dziećmi. Są to różne pomysły na to, co możecie wspólnie robić w domu. Zachecam do gromadzenia wykonywanych prac plastycznych w teczce oraz utrwalania różnych aktywności dzieci na zdjęciach i filmikach.
Będzie mi miło, jeżeli zechcecie Państwo zamieszczać je na naszej grupie. W naszych godzinach pracy jesteśmy dla Was dostępne pod numerami telefonów.
Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Beata Romanek ,Małgorzata Misiak, Sylwia Kosior

12Lut2020

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z grupy „Motylki” gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Galeria zdjęć:

[…]
30Wrz2019

Gdy maluch idzie do przedszkola, jego świat bardzo się zmienia. To zazwyczaj pierwsza tak duża „rewolucja” w życiu.  Z dnia na dzień w jego życiu pojawia się coraz więcej ważnych osób. Dziecko, po dobrym poradzeniu sobie z wrześniowymi rozstaniami, zyskuje większą niezależność. I nierzadko, drugie po domu – najważniejsze miejsce na świecie. To tutaj uczy się, jak obdarzać zaufaniem osoby spoza rodzinnego kręgu.

[…]