Pożegnanie 6 latków – grupa XI

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań.

To zdanie można było z pewnością przytoczyć 18.06.2019r. w grupie XI. Nie tak dawno witaliśmy się – był wrzesień i dzieci przyszły po raz pierwszy do naszego przedszkola. A tego dnia już nadszedł czas pożegnania.

Starszaki  zaprezentowały bardzo bogaty program artystyczny na który złożyły się wiersze, piosenki i tańce.  Nie obyło się bez łezki w oku u wzruszonych rodziców.

Wyraziły swoje podziękowania dla wszystkich pracowników przedszkola, za okazane im serce, zrozumienie, umiejętności i wiedzę jaką posiadły przez cztery lata edukacji. W zamian otrzymały gromkie brawa, Dyplom Ukończenia Przedszkola , Baśnie Polskie. Całą uroczystość zakończył słodki poczęstunek z tortem.

Grupa XI jako „Lubartowskie nutki” z przytupem reprezentowała przedszkole na różnych uroczystościach  środowiskowych  np.: – DLA SENIORÓW, NA ŚWIĘCIE FLAGI, NA OBCHODACH JUBILEUSZU 40-LECIA PRZEDSZKOLA. NA DNIACH LUBARTOWA.

Reprezentanci grupy byli w wielu konkursach plastycznych, recytatorskich. W KONKURSIE  PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, ANGIELSKIEJ. NA PRZEGLĄDZIE PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ itd.

Nauczyciele pracujący w grupie zrobili wszystko,  aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkoły.

Na koniec były podziękowania dla:

  • Rodziców za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy.
  • Dla Pani Dyrektor za dobre słowo i wszelkie wsparcie .
  • Dla wszystkich, którzy uczestniczyli w procesie edukacyjnym w ciągu 4 lat.

Ale przede wszystkim dla Dzieci – za codzienny uśmiech i radość, za entuzjazm i spontaniczność.

 

Dziękujemy!

Małgorzata Misiak, Elżbieta Bystrzycka