Szczęśliwej drogi już czas… – pożeganie 6-latków w grupie X

Pożegnanie sześciolatków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców jak i dla nauczycieli. Kończy się bowiem 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stały się samodzielnymi, odważnymi, ciekawymi świata straszakami.

W Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Lubartowie, dnia 12 czerwca 2019 r., miało miejsce uroczyste pożegnanie 6 – latków z grupy X. Na sali zasiedli wzruszeni rodzice, zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się od zatańczenia przez dzieci „Poloneza”. Przedszkolaki  śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze, w których wyraziły wdzięczność dla każdego pracownika placówki. Za występy artystyczne mali artyści zostali nagrodzeni ogromną ilością braw. Dzieciaki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz książki z wierszami.

Po występach były kwiaty, podziękowania – wychowawcom za troskę, cierpliwość, dobre serce, rodzicom za owocną współpracę z przedszkolem. Podziękowania odebrała również pani dyrektor Iwona Kożuchowska oraz pani Bożena Stawrew, która przez wiele lat pełniła funkcję dyrektora naszej placówki.

Po części artystycznej na dzieci czekał przepyszny tort i słodki poczęstunek.

 

Kochane przedszkolaki…

Chcemy  wam życzyć na początek,
Żeby nauka szła jak z płatka
Żeby tyle było szóstek,
ile pszczół na polnych kwiatkach.
Żeby pochwał było tyle,
ile szyszek w gęstym borze,
żeby w szkole było milej
niż nad rzeką lub nad morzem.
Długopisy, wszystkie pióra
niechaj piszą mądrze, ładnie
i niech skrzypią tak jak żuraw,
kiedy błąd się gdzieś zakradnie.

Życzymy zabaw z kolegami
kolegów do zabawy,
Szczęścia, zdrowia, pomyślności,
i w klasie pierwszej wiele wytrwałości.
Bądźcie zdrowe, miłe i radosne,
miejcie w sercach zawsze wiosnę.

Szanowni Rodzice

Kilka lat temu powierzyliście Państwo naszej opiece Wasze dzieci. Mam nadzieję, że jako przedszkole spełniliśmy oczekiwania pod względem opieki, wychowania oraz nauki. Składamy Wam serdeczne podziękowanie za cztery lata współpracy. Dziękujemy za pomoc, wsparcie i życzliwość jaką okazywaliście w ciągu tych lat.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii

Marzena Karczmarz, Sylwia Wojnowska